ریسلو

پیرو اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در شبکه های اجتماعی و تالارهای گفتگو مبنی بر تحریم کاربران ایرانی در ریسلو، این خبرنامه جهت شفاف سازی مسئله و کاهش نگرانی های مالکین دامنه های بین المللی می باشد.
از چندی پیش تحریم کاربران ایرانی در استفاده از خدمات "ریسلو" به یک خبر داغ در میان فعالان عرصه هاستینگ و ثبت کنندگان دامنه تبدیل شد. و اما اصل موضوع تغییر سیاست های ریسلو در ارتباط با مشتریان ایرانی ، عدم امکان ثبت دامنه های جدید (با مشخصات مالک ایرانی)از تاریخ 18 جولای و عدم امکان تمدید دامنه ها (با مشخصات مالک ایرانی)از تاریخ 18 نوامبر می باشد و این مسئله فعال بودن دامین های ثبت شده فعلی در این شرکت را تحت تاثیر نخواهد داد.
کلیه دارندگان محترم دامنه در شرکت آفاق اندیش می توانند بدون دردسر و مشکلی تا آخرین روز فعال بودن دامنه خود ، آن را مدیریت نمایند و در این مورد جای هیچ نگرانی نیست.
و اما در مورد تمدید بعد از تاریخ مذکور و همچنین ثبت دامنه های جدید متقاضیان، به اطلاع می رساند آفاق هاست در حال مذاکره با چند رجیسترار جایگزین می باشد و به محض عقد قرارداد با یکی از آنها در زمان سررسید تمدید دامنه ها آنها را به شرکت جدید منتقل خواهد کرد.قابل توجه است دسترسی به انتقال دامنه ها در ریسلو به هیچ عنوان محدود نمیشود و در زمان سررسید بدون هیچ دغدغه ای امکان تمدید در رجیسترر جدید را خواهیم داشت.
همچنین درخواست می شود، از توجه به شایعاتی که این روزها توسط برخی شرکت های سودجو و با هدف جذب مشتری در فضای اینترنت منتشر شده است بپرهیزید .
اطلاعیه های بعدی در این موضوع متعاقبا ارسال خواهد شد.


دوشنبه,۲۶ تیر ,۱۳۹۶

« برگشت