پسوند دامنه برای هر کشور

پسوند دامنه برای هر کشور

.co      پسوند .co متعلق به کشور کلمبیا در امریکای جنوبی است. پسوند .co در جهان اغلب در میان استارتاپ ها محبوب شده است. همچنین برخی رسانه های اجتماعی نظیر توییتر(t.co)، گوگل(g.co)، آمازون (a.co)و ... از نام هایی با پسوند دامنه .co استفاده می کنند.این پسوند بعنوان مخفف بسایری کلمات کاربرد دارد و بسیاری افراد این پسوند را برای ثبت دامنه خود بر می گزینند.

.de       پسوند دامنه .de متعلق به کشور آلمان است. برای ثبت دامنه با این پسوند لازم است مشخصات ثبت کننده دامنه از کشور آلمان باشد.تغییر دی ان اس روی دامنه های با پسوند .de به راحتی امکانپذیر نیست.

.cc       پسوند.cc  یک پسوند محلی  متعلق به جزایر کوکوس (Cocos) واقع در استرالیا است.در جهان اغلب این پسوند را برای فعالیت های مرتبط به یک عبارت که مخفف آن بصورت cc در می آید ، استفاده می کنند.

bz.       پسوند .bz  متعلق به کشور "بلیز" واقع در آمریکای مرکزی است. در شرکت های آمریکایی این پسوند به به منظور ثبت دامنه وب سایت های تجاری تبلیغ و مورد استفاده قرار میگیرد.همچنین بیشترین طرفداران  دامنه با پسوند .bz در کشور ایتالیا قرار دارند.در ایتالیا دامنه با پسوند .bz را بعنوان مخفف شده "بولتسانو(Bolzano) بکار می برند.

us.   پسوند دامنه .us دامنه ملی کشور آمريکا است، اما به دلیل تشابه آن با کلمه (us) به معنی (ما) اغلب در نقاط دیگر جهان نیز به ثبت می رسد. جهت ثبت این دامنه داشتن آدرس و کدپستی واقعی در کشور آمریکا الزامی است.برای مطالعه بیشتر در مورد شرایط ثبت دامنه .us اینجا کلیک کنید.
tv.      پسوند دامین .tv متعلق به  جزیره توالو (Tuvalu) واقع در اقیانوس آرام است، ولی بخاطر مشابهت آن با مخفف کلمه (Television) مورد توجه شبکه های تلويزيونی و ماهواره ای قرار گرفته است و برای اين منظور نيز مورد استفاده قرار ميگيرد.

سرور

ایمیل :

رمز عبور :

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟